O nas

 

Usługowy Zakład Rymarski Jerzy Pydo prowadzi działalność nieprzerwanie od 1988 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju uprzęży końskich, siodeł i innego sprzętu jeździeckiego. Wysoką jakość naszych wyrobów zapewnia długoletnia praktyka, zastosowanie najlepszych materiałów i okuć. Wszystkie nasze wyroby są objęte gwarancją, poparte terminowością i solidnością wykonania.

 

Produkty wychodzące spod naszych rąk są znane wśród miłośników i hodowców koni w całej Polsce i za granicą.

Wśród zadowolonych z jakości naszych usług, są klienci z Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Francji, Szwecji a także Rosji i Stanów Zjednoczonych.

W Polsce oprócz klientów indywidualnych i stadnin mieliśmy możliwość współpracować z takimi instytucjami jak:

 

- Teatr Wielki w Warszawie (wykonanie skórzanych rekwizytów do sztuk „Łucja z Lammermoor”, „Lukrecja Borgia” i „Straszny Dwór”.

- Muzeum Pałac w Wilanowie (rzędy husarskie).

- Policja i Wojsko Polskie (kabury, pasy mundurowe i sprzęt jeździecki).

- Instytuty naukowe (futerały na aparaturę medyczną i badawczą).

- Współpracowaliśmy przy produkcjach filmowych (nasze siodło na byka było wykorzystane do filmu Kawalerowicza „Quo Vadis”, uprząż bałagulska w filmie A. Wajdy „Zemsta”, a różne akcesoria w filmie Hoffmana „Bitwa Warszawska” i w serialu „Rok 1920”).

 

Przez wszystkie dotychczasowe lata naszej działalności wykonywaliśmy najwyższej jakości wyroby skórzane, mając na uwadze zarówno zadowolenie klientów jak i dobro zwierzęcia, dla którego produkt jest przeznaczony.

Jerzy Pydo